Powiatowa Szkoła  Muzyczna we Wrześni

Życzenia wielkanocne

Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości, przyniosą sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Dyrekcja wraz ze współpracownikami Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrześni.  

czytaj dalej

Życzenia świąteczne

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcja, Pedagodzy i Pracownicy PSM we Wrześni.

czytaj dalej

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w 250 rocznicę urodzin odbędzie się 3 grudnia 2020 r o godz. 17.00. Zakres wiadomości biograficznych oraz zestaw utworów do słuchania zamieścimy na platformie MS Teams w zespole Uczniowie PSM {UP}. Dla...

czytaj dalej

Nauka zdalna

Nauka zdalna przedłużona do dnia 29.11.2020. Lekcje odbywają się na platformie MS Teams 365 Office.

czytaj dalej

Pomysł na audycję radiową

Samorząd uczniowski Powiatowej Szkoły Muzycznej zbiera pomysły na 15-minutową audycję radiową. Każdy pomysł przyjmiemy dobrze, a możliwe, że go wykorzystamy. Pomysły proszę przesłać do mnie za pośrednictwem Teams. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aniela...

czytaj dalej

Składka na Radę Rodziców. 

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z uchwałą Rady Rodziców z dnia 25 października 2019 roku informujemy, że składka miesięczna przekazana Radzie Rodziców wynosi:

na pierwsze dziecko: 15 zł/miesiąc

na drugie dziecko: 10 zł/miesiąc.

Bardzo prosimy o terminowe uiszczanie wpłat w sekretariacie szkoły we wtorki i czwartki w godzinach 12:00-16:00, luba na konto: 00000 0000 000 000 0000 0.

Dzięki systematycznym wpłatą nasza szkoła może funkcjonować. Bardzo dziękujemy!

Rada Rodziców.

 

Skip to content