Plan zajęć – przedmioty grupowe w roku szkolnym 2020/2021

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Klasa II “6” grupa 1

Kształcenie słuchu
1. 15:00 – 15:45
2. 15:55 – 16:40
Rytmika

3. 16:50 – 17:35

Klasa I “4” grupa 2

Kształcenie słuchu
1.
17:45 – 18:30
2. 
18:40 – 19:25

Klasa II “4” grupa 1

Audycje muzyczne
1. 15:30 – 16:15
Kształcenie słuchu

2. 16:25 – 17:10
3. 17:20 – 18:05

Klasa II “6” grupa 2

Kształcenie słuchu
1. 15:00 – 15:45
2. 15:55 – 16:40

Rytmika
3. 16:50 – 17:35

Klasa I “4” grupa 1

Kształcenie słuchu
1. 17:45 – 18:30
2. 18:40 – 19:25

Klasa II “4” grupa 2

Kształcenie słuchu
1. 16:00 – 16:45
2. 16:55 – 17:40

Audycje muzyczne
3. 17:50 – 18:35

Klasa I “6”

Kształcenie słuchu
1. 15:00 – 15:45
2. 15:55 – 16:40

Rytmika
3. 16:50 – 17:35

Klasa II “4”

Zespół wokalny
1. 16:00 – 16:45
2. 16:50 – 17:40

Zespół rytmiki

17:45 – 18:30

DZIAŁ SZEŚCIOLETNI

KSZTAŁCENIE SŁUCHU I RYTMIKA

zajęcia w poniedziałki, środy, piątki

KL II „6”

GRUPA 1

1. Antonina Parus – fortepian
2. 
Katarzyna Orliuk – fortepian
3. 
Helena Menes – fortepian
4. 
Grzegorz Szymanek – fortepian
5. 
Matylda Kamińska – fortepian
6. 
Hanna Bednarek – fortepian
7. 
Olaf Badziński – skrzypce
8. 
Aleksandra Glapka – skrzypce
9. 
Antonina Walicht – skrzypce
10. 
Zofia Guzik – gitara
11. 
Szymon Kubiak – gitara
12.
Alicja Piechnik – gitara
13. 
Wiktoria Kazimierska – flet poprzeczny
14. 
Zofia Czerniak – klarnet
15. 
Fryderyk Gawrecki – klarnet
16. 
Feliks Rosadowski-Piłat – akordeon

GRUPA 2 

1. Michał Wróblewski – trąbka
2. 
Michalina Cieślak – fortepian
3. 
Aniela Ślugaj – fortepian
4. 
Nadia Rozrażewska – fortepian
5. 
Michalina Nather – skrzypce
6. 
Natalia Grzegrzółka – skrzypce
7. 
Urszula Mrowińska – skrzypce
8. 
Olga Jankowiak – gitara
9. 
Klara Kurczewska – gitara
10. 
Stanisław Dlugosz – gitara
11. 
Marika Ciążyńska – gitara
12. 
Jacek Rzymski – perkusja
13. 
Jan Rzymski – perkusja

KL I „6” 

1. Igor Kaczmarek – fortepian
2. 
Ignacy Szuba – fortepian
3. 
Kacper Przysiuda – fortepian
4. 
Nela Astabczyk – fortepian
5. 
Filip Dobrosiewicz – fortepian
6. 
Martyna Jendrzejewska – skrzypce
7. 
Julia Jędraszak – gitara
8. 
Nikola Sznek – flet
9. 
Szymon Michalak – akordeon
10. 
Alan Jankowiak – trąbka
11. 
Julian Lewandowski – perkusja

DZIAŁ CZTEROLETNI

KSZTAŁCENIE SŁUCHU I AUDYCJE MUZYCZNE

zajęcia we wtorki i czwartki

KL II „4”

GRUPA 1

1. Wiktor Pietryga – fortepian
2. 
Zuzanna Musielak– skrzypce
3. 
Agata Grześkiewicz – gitara
4. 
Martyna Stanisławczyk – gitara
5. 
Oliwia Nowak – flet poprzeczny
6. 
Zofia Topolska – flet poprzeczny
7. 
Jolanta Kubiaczyk – flet poprzeczny
8. 
Michał Kubiak – flet poprzeczny
9. 
Wiktoria Mikołajczyk – flet poprzeczny
10. 
Helena Ślugaj – klarnet
11. 
Hanna Kubiaczyk – klarnet
12. 
Aleksandra Ptak – klarnet
13. 
Nadia Groblewska – klarnet
14. 
Joel Karbowiak – akordeon
15. 
Tymoteusz Stygar – perkusja
16. 
Bartosz Łuczak – perkusja

GRUPA 2

1. Oliwia Przewoźna – fortepian
2. 
Martyna Podsadna – fortepian
3. 
Antoni Długosz – fortepian
4. 
Aniela Długosz – fortepian
5. 
Maja Kiełtyka – skrzypce
6. 
Iga Ciążyńska – skrzypce
7. 
Nadia Kurzawa – skrzypce
8. 
Karolina Giebel – skrzypce
9. 
Julia Jankowiak – gitara
10. 
Gabriela Bartkiewicz – gitara
11. 
Nicola Szady – gitara
12. 
Kornelia Tutak – gitara
13. 
Maksymilian Labiak – klarnet
14. 
Karina Dziesiątkowska – klarnet
15. 
Dawid Szajewski – perkusja
16. 
Maciej Mazurkiewicz – perkusja

KSZTAŁCENIE SŁUCHU

KL I „4”

zajęcia w poniedziałki i środy

GRUPA 1

1. Roksana Płoszajczak – fortepian
2. 
Malwina Ratajczak – fortepian
3. 
Natalia Łukasik – skrzypce
4. 
Patryk Mikołajczak – perkusja
5. 
Sebastian Kierecki – gitara
6. 
Michał Grzegorek – gitara
7. 
Adam Kowalewski – gitara
8. 
Alicja Maćkowiak – gitara
9. 
Marika Zasada – gitara
10. 
Dominika Pihan – gitara
11. 
Aniela Bączkowska – gitara

GRUPA 2

1. Hanna Jakubowska – fortepian
2. 
Emilia Szady – skrzypce
3. 
Alan Bolewicz – trąbka
4. 
Natalia Barczak – trąbka
5. 
Zuzanna Kryślak – gitara
6. 
Maja Kubiaczyk – gitara
7. 
Mikołaj Gościniak – akordeon
8. 
Anna Kołodziejczak – akordeon
9. 
Jakub Kołodziejczak – akordeon
10. 
Krzysztof Kołodziejczak – akordeon
11. 
Ola Kmieciak – flet

USTALENIE PLANU LEKCJI INSTRUMENTU DLA UCZNIÓW PSM WRZEŚNIA

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy o indywidualny kontakt z nauczycielem instrumentu  Dziecka i uzgodnienie godzin lekcji. W tym celu prosimy zabrać ze sobą plan lekcji  szkoły ogólnokształcącej. Prosimy o zakładanie maseczek ochronnych i korzystanie z dezynfekatora na terenie budynku.

Dyżur nauczycieli w budynku PSM w dniu 1 września 2020:

  1. p. Katarzyna Fleszar 15.30 – 16.20 sala teorii nr 10
  2. p. Alicja Golec 17.00 – 17.30 sala nr 8
  3. p. Kamil Madej 15.45 – 16.20 sala nr 8
  4. p. Szymon Józwiak 16.00 – 16.45 sala nr 2 szatnia
  5. p. Albert Kołodziejczak 16.10 – 16.40 sala nr 12
  6. p. Tomasz Orłowski 17.10 – 17.45 sala nr 12
  7. p. Anita Kmiecik 17.15 – 18.00 sala nr 2 szatnia
  8. p. Joanna Gołas 15.20 – 16.15 sala nr 5
  9. p. Joanna Czubaj 16.35 – 17.20 sala teorii nr 10
  10. p. Natalia Czubaj – Wahla 17.35 – 18.05 sala teorii nr 10
  11. p. Krystian Bartczak 18.00 – 18.30 sala nr 9

Prosimy o przyjście jednego opiekuna, bez dziecka. O terminach wypożyczania lub wymiany instrumentów poinformuje nauczyciel instrumentu.

PRZYDZIAŁ DO KLAS INSTRUMENTALNYCH I PEDAGOGÓW UCZNIÓW W

POWIATOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ I st we WRZEŚNI

rok szkolny 2020/2021

DZIAŁ SZEŚCIOLETNI – DZIECIĘCY

FORTEPIAN

p.mgr Katarzyna Fleszar

  1. Antonina Parus kl II „6”
  2. Katarzyna Orliuk kl II „6”
  3. Michalina Cieślak kl II „6”
  4. Helena Menes kl II „6”
  5. Grzegorz Szymanek kl II „6”
  6. Matylda Kamińska kl II „6”
  7. Aniela Ślugaj kl II „6”
  8. Nadia Rozrażewska kl II „6”
  9. Hanna Bednarek kl II „6”

p. mgr Alicja Golec

1. Nela Astabczyk kl I „6”

2. Filip Dobrosiewicz kl I „6”

p. mgr Kamil Madej

1. Igor Kaczmarek kl I „6”

2. Ignacy Szuba kl I „6″

3. Kacper Przysiuda kl I „6”

SKRZYPCE

p. mgr Joanna Gołas

  1. Olaf Badziński kl II „6”
  2. Aleksandra Glapka kl II „6”
  3. Michalina Nather kl II „6”
  4. Natalia Grzegrzółka kl II „6”
  5. Urszula Mrowińska kl II „6”
  6. Antonina Walicht kl II „6”
  7. Martyna Jendrzejewska kl I „6”

GITARA

p. mgr Joanna Czubaj

  1. Zofia Guzik kl II „6”
  2. Olga Jankowiak kl „6”
  3. Klara Kurczewska kl II „6”
  4. Szymon Kubiak kl II „6”
  5. Alicja Piechnik kl II „6”
  6. Stanisław Długosz kl II „6”
  7. Marika Ciążyńska kl II „6”
  8. Julia Jędraszak kl I „6”

FLET POPRZECZNY

p. mgr Anita Kmiecik

  1. Wiktoria Kazimierska kl II „6”
  2. Nikola Sznek kl I „6”

KLARNET

p. mgr Szymon Józwiak

  1. Zofia Czerniak kl II „6”
  2. Fryderyk Gawarecki kl II „6”

TRĄBKA

p. mgr Tomasz Orłowski

1. Michał Wróblewski kl II „6”

2. Alan Jankowiak kl I „6”

AKORDEON

p.mgr Krystian Bartczak

  1. Feliks Rosadowski kl II „6”
  2. Szymon Michalak kl I „6”

PERKUSJA

p. Albert Kołodziejczak

  1. Jacek Rzymski kl II „6”
  2. Jan Rzymski kl II „6”
  3. Julian Lewandowski kl I „6”

Kształcenie słuchu i rytmika – nauczyciel p.mgr Kinga Burchard 3 x 45 min/tyg

Międzyklasowy zespół rytmiczny – opiekun p.mgr Kinga Burchard 1 x 45 min/tyg

Akompaniament dla klasy II „4” 1 x 15 min/tyg:

klasa skrzypiec, fletu, klarnetu p. Katarzyna Fleszar

klasa perkusji p. Kamil Madej

 

PRZYDZIAŁ DO KLAS INSTRUMENTALNYCH I PEDAGOGÓW UCZNIÓW W

POWIATOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ I st we WRZEŚNI

rok szkolny 2020/2021

DZIAŁ CZTEROLETNI – MŁODZIEŻOWY

FORTEPIAN

p.mgr Katarzyna Fleszar

  1. Oliwia Przewoźna kl II „4”
  2. Antoni Długosz kl II „4”
  3. Martyna Podsadna kl II „4”
  4. Aniela Długosz kl II „4”

p. mgr Alicja Golec

  1. Wiktor Pietryga kl II „4”

  2. Hanna Jakubowska kl I „4”

  3. Roksana Płoszajczak kl I „4”

p. mgr Kamil Madej

1. Malwina Ratajczak kl I „4”

SKRZYPCE

p. mgr Joanna Gołas

  1. Maja Kiełtyka kl II „4”
  2. Iga Ciążyńska kl II „4”
  3. Nadia Kurzawa kl II „4”
  4. Zuzanna Musielak kl „4”
  5. Karolina Giebel kl II „4”
  6. Emilia Szady kl I „4”
  7. Natalia Łukasik kl I „4”

GITARA

p.mgr Joanna Czubaj

  1. Julia Jankowska kl II „4”
  2. Gabriela Bratkiewicz kl II „4”
  3. Nicola Szady kl II „4”
  4. Kornelia Tutak kl II „4”
  5. Martyna Stanisławczyk kl II „4”
  6. Agata Grześkiewicz kl II „4”
  7. Sebastian Kierecki kl I „4”

GITARA

p. mgr Natalia Czubaj – Wahla

1. Aniela Bączkowska kl I „4”

2. Michał Grzegorek kl I „4”

3. Adam Kowalewski kl I „4”

4. Zuzanna Kryślakkl I „4”

5. Maja Kubiaczyk kl I „4”

6. Alicja Maćkowiak kl I „4”

7. Dominika Pihan kl I „4”

8. Marika Zasada kl I „4”

FLET POPRZECZNY

p. mgr Anita Kmiecik

  1. Oliwia Nowak kl II „4”
  2. Zofia Topolska kl II „4”
  3. Jolanta Kubiaczyk kl II „4”
  4. Michał Kubiak kl II „4”
  5. Wiktoria Maciejewska kl II „4”
  6. Ola Kmieciak kl I „4”

KLARNET

p.mgr Szymon Józwiak

1. Maksymilian Labiak kl II „4”

2. Helena Ślugaj kl II „4”

3. Hanna Kubiaczyk kl II „4”

4. Aleksandra Ptak kl II „4”

5. Nadia Groblewska kl II „4”

6. Karina Dziesiątkowska kl II „4”

TRĄBKA

p. mgr Tomasz Orłowski

1. Alan Bolewicz kl I „4”

2. Natalia Barczak kl I „4”

AKORDEON

p.mgr Krystian Bartczak

1. Joel Karbowiak kl II „4” 

2. Mikołaj Gościniak kl I „4”

3. Anna Kołodziejczak kl I „4”

4. Jakub Kołodziejczak kl I „4”

5. Krzysztof Kołodziejczak kl I „4”

PERKUSJA

p. Albert Kołodziejczak

  1. Dawid Szajewski kl II „4”
  2. Tymoteusz Stygar kl II „4”
  3. Maciej Mazurkiewicz kl II „4”
  4. Bartosz Łuczak kl II „4”
  5. Patryk Mikołajczak kl I „4”

 

Kształcenie słuchu kl II „4” – nauczyciel p. mgr Szymon Józwiak 2 x45 min

Kształcenie słuchu kl I „4” – nauczyciel p. mgr Kinga Burchard 2 x 45 min

Audycje muzyczne kl II „4” – nauczyciel p. mgr Liliana Kucza 1 x45 min

Akompaniament dla klasy II „4” 1 x 15 min:

klasa skrzypiec, fletu p. Katarzyna Fleszar

klasa klarnetu, perkusji p. Kamil Madej

Zespoły w klasie II „4” 2 x 45 min:

zespół skrzypcowy: Maja Kiełtyka i Iga Ciążyńska opiekun p. Joanna Gołas

zespół fletowy: Oliwia Nowak i Jolanata Kubiaczyk opiekun p. Anita Kmiecik

zespół klarnetowy: Aleksandra Ptak i Nadia Groblewska opiekun p. Szymon Józwiak

zespól gitarowy: Julia Jankowska i Gabriela Bratkiewicz opiekun p. Joanna Czubaj

zespól perkusyjny: Dawid Szajewski, Bartosz Łuczak, Tymoteusz Stygar, Maciej Mazurkiewicz opiekun p. Albert Kołodziejczak

zespół wokalny: wszyscy pozostali uczniowie klasy II „4” opiekun p. Liliana Kucza