Powiatowa Szkoła  Muzyczna we Wrześni

Życzenia wielkanocne

Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości, przyniosą sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Dyrekcja wraz ze współpracownikami Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrześni.  

czytaj dalej

Życzenia świąteczne

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcja, Pedagodzy i Pracownicy PSM we Wrześni.

czytaj dalej

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w 250 rocznicę urodzin odbędzie się 3 grudnia 2020 r o godz. 17.00. Zakres wiadomości biograficznych oraz zestaw utworów do słuchania zamieścimy na platformie MS Teams w zespole Uczniowie PSM {UP}. Dla...

czytaj dalej

Nauka zdalna

Nauka zdalna przedłużona do dnia 29.11.2020. Lekcje odbywają się na platformie MS Teams 365 Office.

czytaj dalej

Pomysł na audycję radiową

Samorząd uczniowski Powiatowej Szkoły Muzycznej zbiera pomysły na 15-minutową audycję radiową. Każdy pomysł przyjmiemy dobrze, a możliwe, że go wykorzystamy. Pomysły proszę przesłać do mnie za pośrednictwem Teams. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aniela...

czytaj dalej

Uroczyste pasowanie na ucznia Szkoły Muzycznej.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem przez dyrektor Lilianę Kuczę rodziców, ale przede wszystkim uczniów uczęszczających do szkoły. W krótkiej części artystycznej zaprezentowała się młodzież grająca na keyboardzie, skrzypcach, gitarze i perkusji. Uczniowie zaśpiewali także kilka piosenek. Po tej części nadszedł czas na wyczekiwane pasowanie. Młodzi muzycy złożyli uroczyste ślubowanie, a dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej w asyście rady rodziców smyczkiem od skrzypiec nominowała dzieci i młodzież na uczniów. Do placówki zostało przyjętych 64 uczniów.

Skip to content