Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Powiatowa Szkoła  Muzyczna we WrześniROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 1.09.2021 ZAPRASZAMY do siedziby szkoły Z UWAGI NA OBOWIĄZUJĄCE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W WARUNKACH ZAGROŻENIA ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA COVID 19, NIE BĘDZIE UROCZYSTEGO KONCERTU...

czytaj dalej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 połączone z rozdaniem świadectw, nagród laureatów konkursu oraz koncertem w wykonaniu uczniów. 25 czerwca 2021 {piątek} godz. 16:00 aula LO im. H. Sienkiewicza ul. Witkowska 1,...

czytaj dalej

Dzień sportu w PSM

DZIEŃ SPORTU w POWIATOWEJ SZKOLE MUZYCZNEJ I st. we WRZEŚNI W dniu 24 czerwca (czwartek) zapraszamy naszych uczniów na godzinę 16:30 na boisko szkolne ZSTiO przy ulicy Kaliskiej 2a. Do godziny 19:00 organizujemy zabawę na świeżym powietrzu oraz rozegramy zawody w...

czytaj dalej

Życzenia wielkanocne

Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości, przyniosą sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Dyrekcja wraz ze współpracownikami Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrześni.  

czytaj dalej

I SZKOLNY KONKURS

“SZKOLNY MISTRZ INSTRUMENTU”

WYNIKI

GRAND PRIX KONKURSU

Hanna Jakubowska kl I c „4”

Klasa fortepianu, nauczyciel p. Alicja Golec

NAGRODA STOWARZYSZENIA PRO ARTE

Za wykonanie utworu kompozytora polskiego dla

Hanny Jakubowskiej za wykonanie „Preludium Chopin” A. Cwojdzińskiego

NAGRODA RADY RODZICÓW PSM I st we WRZEŚNI

Dla najmłodszego uczestnika konkursu dla

Filipa Dobrosiewicza kl I c „6”

Klasa fortepianu, nauczyciel p. Alicja Golec

WYRÓŻNIENIA I ZŁOTY DYPLOM

  1. Gabriela Bratkiewicz, klasa II c „4” gitara, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  2. Bartosz Łuczak, klasa II c „4” perkusja, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  3. Stanisław Długosz, klasa II c „6” gitara, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  4. Antoni Długosz, klasa II c „4” fortepian, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

ZŁOTE DYPLOMY

W klasie skrzypiec, nauczyciel p. Joanna Gołas:

  1. Michalina Nather klasa II c „6”

 

W klasie fortepianu

  1. Katarzyna Orliuk klasa II c „6”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

  2. Roksana Płoszajczak klasa I c „4”, nauczyciel p. Alicja Golec

  3. Witor Pietryga klasa II c „4”, nauczyciel p. Alicja Golec

 

W klasie akordeonu, nauczyciel p. Krystian Bartczak

  1. Anna Kołodziejczak klasa I c „4”

  2. Jakub Kołodziejczak klasa I c „4”

  3. Krzysztof Kołodziejczak klasa I c „4”

 

W klasie fletu, nauczyciel p. Anita Kmiecik

  1. Jolanta Kubiaczyk klasa II c „4”

 

W klasie perkusji, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  1. Maciej Mazurkiewicz klasa II c „4”

 

SREBRNE DYPLOMY

W klasie skrzypiec, nauczyciel p. Joanna Gołas

  1. Emilia Szady klasa II c „4”

W klasie fortepianu

  1. Igor Kaczmarek klasa I c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  2. Ignacy Szuba klasa I c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  3. Grzegorz Szymanek klasa II c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  4. Filip Dobrosiewicz klasa I c „6”, nauczyciel p. Alicja Golec

  5. Michalina Cieślak klasa II c „6”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

  6. . Aniela Długosz klasa II c „4”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

 

W klasie akordeonu, nauczyciel p. Krystian Bartczak

  1. Szymon Michalak klasa I c „6”

  2. Feliks Rosadowski klasa II c „6”

  3. Mikołaj Gościniak klasa I c „4”

  4. Joel Karbowiak klasa II c „4”

 

W klasie fletu, nauczyciel p. Anita Kmiecik

  1. Wiktoria Kazimierska klasa I c „6”

  2. Ola Kmieciak klasa I c „4”

  3. Michał Kubiak klasa II c „4”

 

W klasie perkusji, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  1. Tymoteusz Stygar klasa II c „4”

  2. Patryk Mikołajczak klasa I c „4”

 

W klasie trąbki, nauczyciel p. Tomasz Orłowski

Alan Bolewicz klasa I c „4”

W klasie klarnetu, nauczyciel p. Szymon Józwiak

  1. Aleksandra Ptak klasa II c „4”

  2. Karina Dziesiątkowska klasa II c „4”

  3. Hanna Kubiaczyk klasa II c „4”

 

W klasie gitary

  1. Zofia Guzik klasa II c „6”, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  2. Aniela Bączkowska klasa I c „4”, nauczyciel p. Natalia Czubaj – Wahla

 

Serdecznie gratulacje dla wszystkich Uczestników i Pedagogów

Skip to content