Życzenia wielkanocne

Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości, przyniosą sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości. Dyrekcja wraz ze współpracownikami Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrześni.  

czytaj dalej

Życzenia świąteczne

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcja, Pedagodzy i Pracownicy PSM we Wrześni.

czytaj dalej

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Ludwiga van Beethovena w 250 rocznicę urodzin odbędzie się 3 grudnia 2020 r o godz. 17.00. Zakres wiadomości biograficznych oraz zestaw utworów do słuchania zamieścimy na platformie MS Teams w zespole Uczniowie PSM {UP}. Dla...

czytaj dalej

I SZKOLNY KONKURS

“SZKOLNY MISTRZ INSTRUMENTU”

WYNIKI

GRAND PRIX KONKURSU

Hanna Jakubowska kl I c „4”

Klasa fortepianu, nauczyciel p. Alicja Golec

NAGRODA STOWARZYSZENIA PRO ARTE

Za wykonanie utworu kompozytora polskiego dla

Hanny Jakubowskiej za wykonanie „Preludium Chopin” A. Cwojdzińskiego

NAGRODA RADY RODZICÓW PSM I st we WRZEŚNI

Dla najmłodszego uczestnika konkursu dla

Filipa Dobrosiewicza kl I c „6”

Klasa fortepianu, nauczyciel p. Alicja Golec

WYRÓŻNIENIA I ZŁOTY DYPLOM

  1. Gabriela Bratkiewicz, klasa II c „4” gitara, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  2. Bartosz Łuczak, klasa II c „4” perkusja, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  3. Stanisław Długosz, klasa II c „6” gitara, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  4. Antoni Długosz, klasa II c „4” fortepian, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

ZŁOTE DYPLOMY

W klasie skrzypiec, nauczyciel p. Joanna Gołas:

  1. Michalina Nather klasa II c „6”

 

W klasie fortepianu

  1. Katarzyna Orliuk klasa II c „6”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

  2. Roksana Płoszajczak klasa I c „4”, nauczyciel p. Alicja Golec

  3. Witor Pietryga klasa II c „4”, nauczyciel p. Alicja Golec

 

W klasie akordeonu, nauczyciel p. Krystian Bartczak

  1. Anna Kołodziejczak klasa I c „4”

  2. Jakub Kołodziejczak klasa I c „4”

  3. Krzysztof Kołodziejczak klasa I c „4”

 

W klasie fletu, nauczyciel p. Anita Kmiecik

  1. Jolanta Kubiaczyk klasa II c „4”

 

W klasie perkusji, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  1. Maciej Mazurkiewicz klasa II c „4”

 

SREBRNE DYPLOMY

W klasie skrzypiec, nauczyciel p. Joanna Gołas

  1. Emilia Szady klasa II c „4”

W klasie fortepianu

  1. Igor Kaczmarek klasa I c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  2. Ignacy Szuba klasa I c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  3. Grzegorz Szymanek klasa II c „6”, nauczyciel p. Kamil Madej

  4. Filip Dobrosiewicz klasa I c „6”, nauczyciel p. Alicja Golec

  5. Michalina Cieślak klasa II c „6”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

  6. . Aniela Długosz klasa II c „4”, nauczyciel p. Katarzyna Fleszar

 

W klasie akordeonu, nauczyciel p. Krystian Bartczak

  1. Szymon Michalak klasa I c „6”

  2. Feliks Rosadowski klasa II c „6”

  3. Mikołaj Gościniak klasa I c „4”

  4. Joel Karbowiak klasa II c „4”

 

W klasie fletu, nauczyciel p. Anita Kmiecik

  1. Wiktoria Kazimierska klasa I c „6”

  2. Ola Kmieciak klasa I c „4”

  3. Michał Kubiak klasa II c „4”

 

W klasie perkusji, nauczyciel p. Albert Kołodziejczak

  1. Tymoteusz Stygar klasa II c „4”

  2. Patryk Mikołajczak klasa I c „4”

 

W klasie trąbki, nauczyciel p. Tomasz Orłowski

Alan Bolewicz klasa I c „4”

W klasie klarnetu, nauczyciel p. Szymon Józwiak

  1. Aleksandra Ptak klasa II c „4”

  2. Karina Dziesiątkowska klasa II c „4”

  3. Hanna Kubiaczyk klasa II c „4”

 

W klasie gitary

  1. Zofia Guzik klasa II c „6”, nauczyciel p. Joanna Czubaj

  2. Aniela Bączkowska klasa I c „4”, nauczyciel p. Natalia Czubaj – Wahla

 

Serdecznie gratulacje dla wszystkich Uczestników i Pedagogów

Skip to content